RAZPIS ZA DELOVNO MESTO STROKOVNEGA DELAVCA (M/Ž)

Društvo MOZAIK – društvo otrok razpisuje prosto delovno mesto Strokovnega delavca v socialnovarstvenih programih (M/Ž) v koordinacijski pisarni in na terenu v Ljubljani.

Delovne obveznosti:

• delo s posameznikom in družino,
  • dnevna koordinacija dela,
  • organiziranje in koordiniranje strokovnega in prostovoljskega dela v okviru socialnovarstvenih programov,
  • sodelovanje s strokovnimi delavci drugih ustanov, institucij in NVO,
  • spremljanje in evidentiranje dela z uporabniki,
  • pripravljanje poročil in prijav programov.

Delo bo potekalo enoizmensko, polni delovni čas.

Pogoji za prijavo:

• univerzitetna izobrazba smer socialno delo, psihološke smeri, pedagoške smeri in njenih specialnih disciplin,
  • opravljen strokovni izpit s področja socialnega varstva,
  • dobro pisno in govorno znanje slovenskega in angleškega jezika (zaželeno je znanje še kakšnega tujega jezika),
  • dobro znanje dela z računalnikom (najmanj Word in Excel),
  • vozniški izpit B kategorije,

Med kandidati, ki bodo izpolnjevali vse kriterije delodajalca za zasedbo razpisanega delovnega mesta, bomo prednost dali kandidatu/ki z izkušnjami v terenskem delu.

Pomembne informacije:

• Delo bo potekalo v Ljubljani za polni delovni čas.
  • Pričetek dela bo septembra 2021, za 12 mesecev z možnostjo podaljšanja.
  • Poskusno obdobje je 3 mesece.

Prijave zbiramo do vključno ponedeljka, 02.08.2021. Kandidati naj pošljejo motivacijsko pismo z življenjepisom (CV) in dokazili o izpolnjevanju pogojev po elektronski pošti na naslov: zaposlitev@drustvomozaik.si, zadeva »Kandidatura za delovno mesto strokovnega delavca«.